Varžybos

Varžybos ir

Turnyrai

Riešės aikštyne vyks mūsų mokyklos auklėtinių varžybos tarpusavyje bei su svečiais-bendraamžiais iš kitų teniso mokyklų. Dalyvavimas varžybose neprivalomas-savanoriškas.

Gabiausi „Riešės Teniso mokyklos“ vaikai-sportininkai dalyvaus oficialiuose ir reitinginiuose „Lietuvos Teniso Sąjungos“ turnyruose.

Varžybos bus rengiamos skirtingo amžiaus ir pajėgumo pogrupiuose. Apie dalyvavimą varžybose bus iš anksto tariamasi su vaiku ir jo tėveliais.

Varžybos vaikams padėda išmokti susikaupti, valdyti emocijas, siekti pergalės, bendrauti ir bendradarbiauti su treneriu ir aplinkiniais, laimėti ir pralaimėti, daryti išvadas, analizuoti varžovus, planuoti bei valdyti taktinius sprendimus.

Visas savo atžalų varžybas tėveliai gali stebėti betarpiškai antrame aukšte patogiuose foteliuose su nemokama savitarnos arbata ar kava!

Vaikų varžybų trukmė pogrupiuose bus limituojama atsižvelgiant į vaikų amžių, fizinį pasirengimą ir teniso įgudžių lygį, mažiausiųjų varžybos vyks sumažintoje aikštelėje, su vaikišku tinklu, truks trumpiau, malonaus pasižaidimo forma, supaprastintomis taisyklėmis, formatu “prizai visiems nes visi varžybose stengiasi” būtinai pagiriant ir tą kuriam prasčiau sekėsi, vyresnių ilgiau ir didesnėje aikštelėje, vyriausiųjų pagal pilną ITF formatą.

Dalyvavimas varžybose papildomai apmokestinams, kad padengti kortų nuomos, organizacines bei trenerių priežiūros bei teisėjavimo išlaidas.