Registracija

Grupė Nr.1, 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00-16.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2014-2016 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Patricija Kv. 2014
2 Robert Č. 2014
3 Miglė A. 2014
4 Sofija N. 2013
5 Afina S. 2014
6 Paula M. 2014

Grupė Nr.2, 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00-16.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2014-2016 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Liepa Dr. 2014
2 Miglė M. 2014
3 Eiva B. 2015
4 Laurynas B. 2014
5 Nojus Kv. 2016
6 Justina Z. 2016

Grupė Nr.3 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Benas S. 2012
2 Vincentas S. 2012
3 Simas A. 2013
4 Benas A. 2011
5 Matas B. 2011
6 Žygimantas V. 2010

Grupė Nr.4, 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Denis Jonas B. 2011
2 Mantas Bl. 2011
3 Ignas Sk. 2011
4 Ignas Vytautas N. 2011
5 Ugne K. 2010
6 Luka J. 2009

Grupė Nr.5 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1. Gerda P. 2009
2 Emilija B 2013
3 Mila M. 2011
4 Darius P. 2011
5 Tauras V. 2007
6 Gabrielius M. 2007

Grupė Nr.6 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn, 2009-2012 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Saule-Vilte 2008
2 Lukrecija P. 2008
3 Vytautas P. 2010
4 Jomantas S. 2010
5 Milda V. 2013
6 Elzė Viktorjija B. 2012

Grupė Nr.7 2021.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2009-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Benediktas S. 2011
2 Gabriele G. 2008
3 Elinga B. 2010
4 Aistė R. 2009
5 Ema M. 2010
6 Dominykas B. 2010

Grupė Nr.8 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Liepa F. 2011
2 Adelė A. 2009
3 Ugne A. 2012
4 Rusne A. 2010
5 Amelija S. 2009
6 Izabelė Kr. 2011

Grupė Nr.9 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Jokūbas P. 2010
2 Kipras C. 2009
3 Eligijus P. 2011
4 Domantas Gr. 2008
5 Meda D. 2012
6 Antanas Leonas Č. 2010

Grupė Nr.10, 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Edvinas F. 2010
2 Paulius Kr. 2009
3 Damian S. 2010
4 Kristupas G. 2011
5 Ajus P. 2012
6 Augustas K. 2008

Grupė Nr.11 (pažengę), 2022.09.02-2023.06.15 (treneris Tomas)

(trečiadieniais 17.30-19.00 ir penktadieniais 17.00-18.30, kortas Nr.1, kaina 195eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Joris P. 2010
2 Naglis K. 2011
3 Gabrielius V. 2010
4 Adriana Z. 2006

Paauglių ir suaugusių individualios treniruotės sutartiniu laiku

(treniruočių kaina, treneris ir laikas derinami atskirai )

Nr. Kliento vardas Gimimo metai
1 Aušra 1979
2 Agne P. 1978
3 Edita S. 1978
4 Birute Z. 1979
5 Elze Z. 2002
6 Martynas K. 1985
7 Laisva vieta
8 Laisva vieta
9 Laisva vieta
10 Laisva vieta
11 Laisva vieta
12 Laisva vieta