Registracija

Grupė Nr.1, 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00-16.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2014-2015 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Fausta Ž. 2014
2 Robert Č. 2014
3 Miglė A. 2014
4 Oskar K. 2014
5 Joris K. 2014
6 Hubertas B. 2015

Grupė Nr.2, 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 15.00-16.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2014-2015 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Afina S. 2014
2 Miglė M. 2014
3 Bernardas V. 2014
4 Rugilė U. 2014
5 Beatričė K. 2015
6 Paula M. 2014

Grupė Nr.3 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu ( be jo 150eur/mėn) , 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Benas S. 2012
2 Vincentas S. 2012
3 Dominika Š. 2010
4 Benas A. 2011
5 Matas B. 2011
6 Elena S. 2008

Grupė Nr.4, 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn) , 2010-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Luka J. 2009
2 Mantas Bl. 2011
3 Ignas Sk. 2011
4 Ignas Vytautas N. 2011
5 Meda D. 2012
6 Milda V. 2013

Grupė Nr.5 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2010-2012 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1. Viltė G. 2010
2 Emilijus M. 2012
3 Greta B. 2008
4 Vakaris Š. 2012
5 Matas Š. 2010
6

Grupė Nr.6 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2016-2017 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Justina Z. 2017
2 Monika M. 2016
3 Greta M. 2016
4 Kotryna M. 2016
5 Kotryna V. 2015
6 Elija J. 2013

Grupė Nr.7 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2010-2012 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Saulė K. 2010
2 Miglė Š. 2011
3 Elzė U. 2013
4 Simonas G. 2013
5 Urtė V. 2011
6 Paulius D. 2013

Grupė Nr.8 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Robertas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn) , 2010-2012 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Artas C. 2013
2 Adelė A. 2009
3 Ugnė A. 2012
4 Rusnė A. 2010
5 Izabelė B. 2011
6 Izabelė Kr. 2011

Grupė Nr.9 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn) , 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Jokūbas P. 2010
2 Mykolas M. 2010
3 Eligijus P. 2011
4 Domantas Gr. 2008
5 Gabrielė G. 2008
6 Ignas G. 2007

Grupė Nr.10 (pažengę), 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 135eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 150eur/mėn), 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Edvinas F. 2010
2 Paulius Kr. 2009
3 Augustas K. 2008
4 Ajus P. 2012
5 Gabrielius M. 2007
6 Tauras V. 2007

Grupė Nr.11 (pažengę), 2023.09.01-2024.06.15 (treneris Tomas)

(pirmadieniais 17.30-18.30, trečiadieniais 17.30-19.00 ir penktadieniais 17.00-18.30, kaina 270eur/mėn su NVŠ krepšeliu (be jo 285eur/mėn), 2010-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Joris P. 2010
2 Naglis K. 2011
3 Gabrielius V. 2010
4 Darija Č. 2010
5 Kristupas G. 2011

Paauglių ir suaugusių individualios treniruotės sutartiniu laiku

(treniruočių kaina, treneris ir laikas derinami atskirai )

Nr. Kliento vardas Gimimo metai
1 Aušra 1979
2 Agne P. 1978
3 Edita S. 1978
4 Birute Z. 1979
5 Elze Z. 2002
6 Martynas K. 1985
7 Laisva vieta
8 Laisva vieta
9 Laisva vieta
10 Laisva vieta
11 Laisva vieta
12 Laisva vieta