Registracija

Raudonojo kamuoliuko grupė R1, 2021.09.02-2022.05.31

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.00-16.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2013-2015 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Patricija Kv. 2014
2 Robert Č. 2014
3 Miglė A. 2014
4 Augustė B. 2015
5 Milda V. 2014
6 Dovydas Z. 2013

Oranžinio kamuoliuko grupė O1 2021.09.01-2022.05.31 (trenerė Diana)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Benas S. 2012
2 Vincentas S. 2012
3 Simas A. 2013
4 Benas A. 2011
5 Matas B. 2011
6 Zygimantas V 2010

Oranžinio kamuoliuko grupė O2 2021.09.01-2022.05.31 (trenerė Diana)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00-17.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Luka J. 2009
2 Mantas Bl. 2011
3 Ignas Sk. 2011
4 Ignas Vytautas N. 2011
5 Afina S. 2013
6 Ugne K. 2010

Oranžinio kamuoliuko grupė O3 2021.09.01-2022.05.31 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 120eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1. Gustas K. 2011
2 Mila M. 2011
3 Andre V. 2013
4 Elzė Viktorija B. 2012
5 Emilija B. 2013
6

Oranžinio kamuoliuko grupė O4 2021.09.01-2022.05.31 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 15.30-16.30, kortas Nr.2, kaina 120eur/mėn, 2011-2013 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Saule-Vilte 2008
2 Lukrecija P. 2008
3 Gerda P. 2009
4 Augustas K. 2008
5 Darius P. 2011
6 Kristupas G. 2011

Žaliojo kamuoliuko grupė Z1 2021.09.01-2022.05.31 (trenerė Diana)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Joris Kun. 2008
2 Gabriele G. 2008
3 Elinga B. 2010
4 Paulius Kr. 2009
5 Jonas M. 2010
6 Ema M. 2010

Žaliojo kamuoliuko grupė Z2 2021.09.01-2022.05.31 (trenerė Diana)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Justinas D. 2009
2 Adelė A. 2009
3 Ugne A. 2012
4 Rusne A. 2010
5 Amelija S. 2009
6 Liepa F. 2011

Žaliojo kamuoliuko grupė Z3 2021.09.01-2022.05.31 (treneris Tomas)

(pirmadieniais ir trečiadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 120eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Dominykas B. 2010
2 Ajus P. 2012
3 Kostas V. 2011
4 Domantas Gr. 2008
5 Meda D. 2012
6 Titas Z. 2009

Žaliojo kamuoliuko grupė Z4 2021.09.01-2022.05.31 (treneris Tomas)

(antradieniais ir ketvirtadieniais 16.30-17.30, kortas Nr.2, kaina 120eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Edvinas F. 2010
2 Jokubas P. 2010
3 Damian S. 2010
4 Rokas Z. 2009
5 Žygimantas Abr. 2009
6 Arnas B. 2011

Žaliojo kamuoliuko grupė Z5 2021.09.01-2022.05.31 (treneris Tomas)

(trečiadieniais 18.30-19.30 ir penktadieniais 17.00-18.00, kortas Nr.1, kaina 120eur/mėn, 2008-2011 gim. m. vaikai)

Nr. Vaiko vardas Gimimo metai
1 Izabele K. 2011
2 Nojus L. 2010
3 Titas G. 2011
4 Dominyka V. 2010
5 Adriana Z 2006
6 Lukrecija G. 2006

Paauglių ir suaugusių treniruotės sutartiniu laiku

(treniruočių kaina, treneris ir laikas derinami atskirai )

Nr. Kliento vardas Gimimo metai
1 Aušra 1979
2 Agne P. 1978
3 Edita S. 1978
4 Birute Z. 1979
5 Elze Z. 2002
6 Martynas K. 1985
7 Laisva vieta
8 Laisva vieta
9 Laisva vieta
10 Laisva vieta
11 Laisva vieta
12 Laisva vieta